Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy na produkcji przy roślinach doniczkowych i drzewach w Holandii.

Opis stanowiska:
  • Sortowanie roślin,
  • Kontrola jakości roślin doniczkowych,
  • Obcinanie i przycinanie roślin,
  • Pakowanie,
  • Przygotowanie zamówień.
Wymagania:
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • Motywacja do dłuższego pobytu w Holandii,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie,
  • Mile widziane osoby posiadające holenderski numer BSN.
Oferujemy:
  • Holenderską umowę o pracę,
  • Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika,
  • Zakwaterowanie w Holandii,
  • Dojazd do pracy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie, która Cię interesuje.

+48 530 806 980

Nie znalazłeś
oferty dla Siebie?

Prześlij nam swoje CV oraz dane kontaktowe, a postaramy się pomóc!

Wyślij CV

Brak Ci
doświadczenia?

Skończyłeś niedawno szkołę i jesteś zagubiony na rynku pracy?

Pomożemy Ci w znalezienu Twojej pierwszej pracy.

Wyślij CV

Sprawdź inne Nasze oferty