Grupa BEST & WEST jest organizacją działającą na europejskim rynku pracy od 2000 roku. Świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego. W ciągu kilkunastu lat działalności zaufało nam szerokie grono firm i osób prywatnych. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzyli.

BEST & WEST specjalizuje się w realizacji zamówień na:

  • rekrutację, selekcję oraz dobór pracowników zgodnie z wymogami naszych klientów,
  • pracę tymczasową – są to najczęściej duże grupy pracowników, jak również pojedyncze osoby zatrudniane na zastępstwo, czy też grupy pracowników realizujące zamówienie związane z krótkoterminowymi akcjami,
  • outsourcing pracowników,
  • outsourcing kadr i płac,
  • kierowanie pracowników do pracy za granicą.

Wsparcie biznesowe dla naszych klientów budujemy indywidualnie. Uczestniczymy w planowaniu oraz doradzamy innowacyjne rozwiązania, pozwalające usprawnić procesy związane z zatrudnieniem, na każdym etapie rozwoju biznesu naszych klientów.

Obecnie BEST & WEST urósł do formatu dużego gracza w branży HR. W ostatnich latach organizacja znacznie się rozwinęła. Rozwój ten jest nie tylko rezultatem ciężkiej pracy, inwestycji, czy też wynikiem budowanego, wieloletniego doświadczenia, ale również dobrze przemyślanych wyborów.

BEST & WEST jest rozpoznawalną marką, zarówno przez klientów, jak i kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku europejskim.

Wartości Best&West

Best & West właściwie troszczy się o swój personel, tworząc dobre relacje między firmą i pracownikami. Oferujemy im m.in. zakwaterowanie i transport, a pracownikom zagranicznym zapewnia ubezpieczenie zdrowotne.

Best & West oferta
Doskonalenie procesów

Best & West wspiera klientów w poszukiwaniu nowych rozwiązań w celu ulepszania procesów produkcji.

Best & West oferta
Zwiększanie wydajności

Best & West w ramach potrzeb klienta jest pomocnym partnerem w wypracowywaniu nowych sposobów podnoszenia wydajności oraz zwiększania oszczędności.

Best & West oferta
Certyfikaty

Best & West opisał swoje procesy w broszurze ISO: 9001.

Co roku procesy te są sprawdzane za pomocą audytu przez upoważnioną do tego organizację.

W obszarze administracji finansowej pracuje według norm

NEN 4400:1. Normy te również co roku są weryfikowane pod względem poprawności fiskalnej, przestrzegania płatności minimalnego wynagrodzenia oraz minimalnego dodatku wakacyjnego, obciążeń socjalnych, a także ochrony danych osobowych oraz posiadanych uprawnień wykonywania pracy w Holandii.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na www.normeringarbeid.nl.

Best & West oferta
Elastyczność

Best & West dostosowuje ofertę indywidualnie dla każdego klienta, dostarczając serwis szyty na miarę potrzeb.

Specjalnością firmy jest szybka realizacja zamówień na duże grupy pracownicze, np. w okresach zwiększonej produkcji.

Best & West gwarantuje wysoką jakość obsługi, zgodnie z wysokim standardem firmy oraz poszanowanie prawa. Cały czas dba o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, godzących potrzeby każdej z obsługiwanych stron.

Agencja zatrudnienia Bestenwest Work Sp. z o.o (nr licencji 13657)

poszukuje osób chętnych do pracy na stanowiskach umysłowych, specjalistycznych oraz produkcyjnych.
Oferuje pracę etatową i dorywczą dopasowaną do Twoich potrzeb. Dajemy możliwość zdobycia doświadczenia na interesującym Cię stanowisku. Pomagamy w znalezieniu pierwszej pracy dla studentów. Dajemy możliwość przekwalifikowania zawodowego. Sprawdź jakie oferty pracy mamy dla Ciebie i dołącz do grona zadowolonych pracowników.

Rozpocznij z nami swoją pracę oraz karierę w kraju oraz za granicą.

Atrakcyjne zarobki

W zatrudnieniu i rozliczaniu pracowników za pracę, kierujemy się wytycznymi prawa pracy. W myśl ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, osoby zatrudniane za pośrednictwem naszej agencji, są traktowane tak samo korzystnie w zakresie warunków pracy i płacy, jak pracownicy zatrudnieni przez pracodawcę użytkownika na takim samym lub podobnym stanowisku pracy.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Best&West jest legalnie działającą firmą, z dużym doświadczeniem na rynku pracy. Wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem licencji: 13657. Doświadczenie oraz licencja są gwarantem wysokiej jakości naszej pracy. Best&West ułatwia swoim kandydatom powrót na rynek pracy, szkoli ich, zatrudnia, stwarza szansę rozwoju zawodowego oraz nabycia doświadczenia. Osobom zatrudnianym za granicą oferuje pomoc polskojęzycznych koordynatorów na każdym etapie zatrudnienia.

Praca w kraju i zagranicą

Nasi kandydaci biorą udział w procesach rekrutacyjnych i są zatrudnieniani na stanowiskach każdego szczebla, w kraju oraz za granicą. Jest to praca głównie wykonywana w obszarach: administracji, finansów, sprzedaży, obsługi klienta, logistyki, inżynierii, kadry zarządzającej, ale również proponujemy zatrudnienie przy wykonywaniu prostych prac produkcyjnych oraz fizycznych. Pomagamy znaleźć pracę etatową, kontraktową oraz dorywczą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego kandydata.

Legalna praca i dokumenty

Proponujemy legalne zatrudnienia na podstawie zawieranych umów zgodnie z obowiązującym prawem pracy, wytycznymi Kodeksu Pracy, ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, ustawy mówiącej o promocji zatrudnienia w Polsce oraz przepisów holenderskiego prawa pracy. Każdy zatrudniany pracownik przechodzi badania lekarskie dopuszczające go do pracy, szkolenia BHP oraz otrzymuje komplet dokumentów informujących o warunkach zatrudnienia, pracy i płacy.

Szkolenia i rozwój osobisty

Przeprowadzamy szkolna dla osób bez kwalifikacji, aby ułatwić im powrót na rynek pracy. Przeszkolone osoby zatrudniamy, stwarzając im szansę rozwoju zawodowego i nabycie doświadczenia. Ułatwiamy zatrudnienie w zawodzie absolwentom szkół, umożliwiając im start na rynku pracy oraz pozyskanie umiejętności praktycznych.

Wzrost wartości na rynku

Zatrudniane za naszym pośrednictwem osoby zdobywają nowe kwalifikacje, doświadczenie, możliwość pracy dla dużych firm krajowych i międzynarodowych.