Usługa pracy tymczasowej polega na rekrutacji, selekcji i zatrudnianiu
pracowników tymczasowych przez BEST & WEST oraz delegowaniu ich do pracy w Twojej firmie.

Dzięki rozwiązaniu takiemu jak usługa pracy tymczasowej, dopasujesz wielkość zatrudnienia w Twojej firmie do wielkości zamówień jakie posiadasz, do Twojego wzrostu produkcji, do sezonu, w którym właśnie znajduje się Twoja firma.

Koszty pracy już nie będą stanowiły kosztów stałych dla Twojej firmy, tylko będą to koszty zmienne, elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb.

Praca tymczasowa to również ograniczenie nadgodzin i wyeliminowanie czasu nieproduktywnego.

Niewątpliwą zaletą jest znaczne obniżenie kosztów podstawowej działalności firmy oraz usprawnienie i odciążenie systemu kadrowego.

Oszczędzisz czas i pieniądze powierzając cały proces rekrutacji, selekcji, doboru oraz zatrudnienia pracownika, wykwalifikowanym specjalistom z  BEST & WEST.

 BEST & WEST przy zatrudnieniu pracowników tymczasowych i oddelegowaniu ich do pracy, kieruje się ustawą o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, co daje Twojej firmie możliwość zastosowania korzystniejszych warunków zawierania i rozwiązywania umów.

Pracowników tymczasowych dla naszych klientów zatrudniamy na wielu stanowiskach produkcyjnych, przy pracach typowo fizycznych, ale również magazynierów, czy też pracowników administracyjnych.

Wyślij nam zapytanie ofertowe, chętnie odpowiemy na potrzeby Twojej firmy!

Skontaktujemy się z Tobą, przyjedziemy na spotkanie, omówimy Twoje potrzeby,
zaproponujemy rozwiązanie najkorzystniejsze dla Twojej firmy!

Zapytanie ofertowe

dodaj plik   Usuń  

Pola z (*) są wymagane