Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), zatrudni osoby do roznoszenia ulotek reklamowych

Opis stanowiska:
  • roznoszenie ulotek reklamowych po wyznaczonym terenie,
  • przesyłanie raportów zdjęciowych z wykonanych działań,
Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • osoby sumienne otrzymają częste zamówienia,
  • interesujące zarobki.
  • Miejsce pracy: województwo śląskie, opolskie i dolnośląskie.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie, która Cię interesuje.

+48 530 806 980

Nie znalazłeś
oferty dla Siebie?

Prześlij nam swoje CV oraz dane kontaktowe, a postaramy się pomóc!

Wyślij CV

Brak Ci
doświadczenia?

Skończyłeś niedawno szkołę i jesteś zagubiony na rynku pracy?

Pomożemy Ci w znalezienu Twojej pierwszej pracy.

Wyślij CV