Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), zatrudni osoby na stanowisko: specjalista ds. rekrutacji.

Opis stanowiska:
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla oraz wyższego szczebla.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy.
  • Tworzenie opisów stanowisk pracy i modeli kompetencyjnych.
  • Obsługa Klientów wg standardów firmy.
  • Realizacja i wsparcie dla pozostałych działów w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów.
Wymagania:
  • Znajomość różnorodnych tzw. miękkich zagadnień związanych z HR.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Pozytywne nastawienie, otwartość na zmiany, wysoka kultura osobista.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i inicjatywa, dobra organizacja pracy.
  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Dobra znajomość języka angielskie, znajomość jęz. rosyjskiego będzie atutem.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel.
Oferujemy:
  • Samodzielność, dużą decyzyjność i przestrzeń we wdrażaniu nowych inicjatyw
  • Udział w prężnym, profesjonalnym rozwoju firmy i realne możliwości awansu
  • Przyjazną atmosferę i ambicję współpracowników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Umowę o pracę.
  • Miejsce pracy: Tychy, Opole, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Olsztyn oraz Radom.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie, która Cię interesuje.

+48 530 806 980

Nie znalazłeś
oferty dla Siebie?

Prześlij nam swoje CV oraz dane kontaktowe, a postaramy się pomóc!

Wyślij CV

Brak Ci
doświadczenia?

Skończyłeś niedawno szkołę i jesteś zagubiony na rynku pracy?

Pomożemy Ci w znalezienu Twojej pierwszej pracy.

Wyślij CV